Dane adresowe

Poduchy Martuchy
Młyńska 4/2
55-003 Nadolice Wielkie
Zobacz mapę Google
Telefon
(+48) 607 802 923

Formularz kontaktowy
*Akceptuję Regulamin Politykę Prywatności serwisu poduchymartuchy.pl. (Przeczytaj uważnie powyższe dokumenty, w których zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść powyższego Regulaminu oraz Polityki Prywatności jest niezbędne do założenia konta w serwisie).

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Paweł Orsztynowicz, Młyńska 4/2, 55-003 Nadolice Wielkie, NIP 915-136-39-00, nr REGON 021001291, prowadzącą serwis internetowy poduchymartuchy.pl, w celu: świadczenia przez firmę Paweł Orsztynowicz zamówionych przeze mnie towarów, a także na przekazywanie danych podmiotom współpracującym wyłącznie w związku z zamówionymi towarami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez firmę Paweł Orsztynowicz, Młyńska 4/2, 55-003 Nadolice Wielkie, NIP 915-136-39-00, nr REGON 021001291, prowadzącą serwis internetowy poduchymartuchy.pl, a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.